Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Trekëmbësh Vanguard VEO 2 Pro 263AV

Kodi i produktit:
271498
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4719856246918
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale cm:
150
Kodi:
VA01797

Si të porosisim në Gjirafa50?

199.50 
Ju kurseni : 5.99   (3%)
193.51 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.13 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Vanguard Veo 2 Pro është një trekëmbësh i lehtë, kompakt dhe që krenohet jo vetëm me stabilitet të madh, cilësi dhe shkathtësi, por edhe instalim të lehtë dhe të shpejtë. Falë konstruksionit të sofistikuar, trekëmbëshi është vërtet i depozitueshëm, sepse mat vetëm 59 cm në gjendjen e palosur, por kur hapet merrni një lartësi maksimale prej 150 cm. Edhe në këtë lartësi maksimale të tërheqshme, trekëmbëshi është i aftë të mbështesë në mënyrë të qëndrueshme dhe të sigurt një pajisje 5 kg. Trekëmbëshi nuk është vetëm kursim i hapësirës, por edhe i lehtë. Pesha e përgjithshme e trekëmbëshit është 2.1 kg. - Trekëmbëshi është i pajisur me kokën e levave VEO 2 PH-15, pllaka ZS-61 Arca e lëshuar me shpejtësi. - Trekëmbëshi është 3 seksione me 3 pozicione pjerrësie në 20 °, 45 °, 80 °. - Trekëmbëshi mund të rrotullohet 360 ° me një ndalesë. - Trekëmbëshi ka këmbë jo-rrëshqitëse prej gome ose maja çeliku.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4719856246918
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale cm:
150
Kodi:
VA01797
Lansuar më:
3. 10. 2019
Lartësia minimale cm:
59
Pesha kg:
2.1
Pesha maksimale kg:
5
Prodhuesi:
Vanguard
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE