Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod Vanguard VEO 2 265AB

Kodi i produktit:
247810
EAN:
4719856244075
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
150
Kodi i prodhuesit:
4719856244075
Lansuar:
25. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

153.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tripod Vanguard VEO 2 265AB trekëmbësh me kualitet të lartë, alumini, i ka 5 seksione këmbësh, bllokim këmbësh twist-lock, dhe këndi i këmbëve: 20 °, 45 ° dhe 80 °; gjatësia e palueshme 410 mm, Gjatësia 1500 mm, koka VEO BH-50, rrotullim prej 360 °.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719856244075
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
150
Kodi i prodhuesit:
4719856244075
Lansuar:
25. 10. 2018
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
8
Pesha [kg]:
1.5
Prodhuesi:
Vanguard

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE