Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tripod Vanguard VEO 2 265AB

Kodi i produktit:
247810
EAN:
4719856244075
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
150
Kodi i prodhuesit:
4719856244075
Lansuar:
25. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

169.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tripod Vanguard VEO 2 265AB trekëmbësh me kualitet të lartë, alumini, i ka 5 seksione këmbësh, bllokim këmbësh twist-lock, dhe këndi i këmbëve: 20 °, 45 ° dhe 80 °; gjatësia e palueshme 410 mm, Gjatësia 1500 mm, koka VEO BH-50, rrotullim prej 360 °.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719856244075
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
150
Kodi i prodhuesit:
4719856244075
Lansuar:
25. 10. 2018
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
8
Pesha [kg]:
1.5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE