Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod Velbon EX-540

Kodi i produktit:
100229
EAN:
4907990301369
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
46,8
Kodi i prodhuesit:
E61PVE301369
Lansuar:
23 Nëntor 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

61.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Velbon EX-540 është një tripod i përshtatshëm për kamera klasike, dixhitale dhe videokamera. Tripodi peshon vetëm 1.43 kg. Tripod transportohet lehtë, sepse i palosur ka një gjatësi prej vetëm 49 cm, lartësi nga 46.8 cm deri 156 cm. Ngjyra: e zezë.

.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4907990301369
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
46,8
Kodi i prodhuesit:
E61PVE301369
Lansuar:
23 Nëntor 2011
Lartësia minimale [cm]:
156
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
2
Pesha [kg]:
1,43
Prodhuesi:
Velbon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE