Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Samsung Gear 360 (2017)

Kodi i produktit:
211463
Apertura maksimale e lentes:
2,2
Mbështetje për 4K / UHD:
Teknologjia:
Bluetooth, USB 2.0, WiFi
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
4096 x 2048 (24fps)
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
15 000 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

318.50 
Ju kurseni : 61.00   (19%)
257.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me Samsung Gear 360 inçizoni dhe bëni fotografi me rezolucion 4K dhe 360 °. Trupi i pajisjes e ka një mbajtëse zgjatëse në të cilin gjindet sistemi optik dhe ajo ju ndihmon të fotografoni në çfarëdo këndi që dëshironi.

Sorry, the description of the image is missing.


Shkrepni fotografi me rezolucion të lartë

Bota 360 ° ju sjell pamje fantastike dhe të bukur. Me Gera 360 (2017), ju lehtësisht mund të inçizioni me rezolucion 4K. Imazhet e zëna kanë kualitet të lartë, të mprehtë dhe mahnitës si dhe videot janë të pastërta me zë të detajizuar në çdo element.

Dil Live!

Me zgjerimin e aplikacioneve online që ju lejojnë streaming në Internet, tashmë është e mundur që të lidheni direkt prej nga jeni dhe ta shfaqni në internet me kualitetin më të lartë. Thjesht lidheni pajisjen Gear 360 me kompjuter ose celular të mençur dhe zgjidhni platformën online tuajën.

Sorry, the description of the image is missing.


Për inçizim dhe shpërndarje të lehtë

Për situata ku nuk është e mundur të inçizohet me 360 °, Samsung ka krijuar një aplikacion i cili e konverton videon në standard të cilën mund ta shpërndani lehtësisht. Me këtë aplikacion do të jeni në gjendje të zgjidhni formatin në të cilin dëshironi të inçizoni.


Sorry, the description of the image is missing.

Ndryshoni pamjen, është e lehtë!

Nuk ju duhen pajisje profesionale dhe të veçanta për të krijuar imazhe unike. Gear 360 ju mundëson të krijoni imazhe të tilla me 5 platformat e saja. Edhe videot më të thjeshta mund të shndërrohen në kryevepra. Pajisja është e përshtatshme për celularët Samusng Galaxy S8, S8 + S7, S7 edge, Note5, S6 edge +, S6, S6 edge, A5 / A7 (2017) me Android 5.0 ose më të përditësuar dhe Apple iPhone 7, 7+, 6S, SE me iOS 10.0+. Me produktet Apple, ca limitime funksionale janë të paevitueshme.

Sorry, the description of the image is missing.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2,2
Apertura minimale e lentes:
2,2
Diagonalja e panelit LCD ["]:
0,5
EAN:
8806088765853
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
256
Kodi i prodhuesit:
SM-R210NZWAXEZ
Lloji i kamerës:
360°
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Mbështetje për 4K / UHD:
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Ngjyra:
Bardhë
Përmasat (mm):
100,6 x 46,3 x 45,1
Pesha [g]:
130
Prodhuesi:
Samsung
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
15 000 000
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
4096 x 2048 (24fps)
Teknologjia:
Bluetooth, USB 2.0, WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Samsung Gear 360 (2017) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE