Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod Madman për kamera, i kaltër

Kodi i produktit:
189607
EAN:
8594176660394
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MDMOCTOPUSMIDDLELBLUE
Lansuar:
22 Prill 2016
Pesha maksimale [kg]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Madman është e mirënjohur për prodhimin e aksesorëve për kamera të të gjitha llojeve. Aksesorët e saj ju mundësojnë të manipuloni dhe punoni me çfarëdo kamere me lehtësi dhe të krijoni imazhe të përsosura shumë thjeshtë.

Në këtë rast ajo sjell tripodin fleksibil të krijuar me strukturë gome kah këmbët dhe kokë të rrumbullakët e shumë praktike. Tripodi vjen me dizajn modern dhe kompakt si dhe ka peshë të vogël që e bënë të përsosur për ta pasur me vete kudo që shkoni.

Tripodi është i pajisur me kokën e rrumbullakët e cila rrotullohet për t'ju japur të gjitha këndet që ju nevojiten, i këmbët të ndërtuara nga goma për qëndrueshmëri maksimale edhe në terrene me gurë, terrene të pjerta etj. Produkti vjen me madhësi prej 290 x 65 x 65 mm, ka peshë 278 g, mund të mbaj deri në 3 kg peshë dhe vjen me ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594176660394
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MDMOCTOPUSMIDDLELBLUE
Lansuar:
22 Prill 2016
Pesha maksimale [kg]:
3
Pesha [kg]:
278
Prodhuesi:
MadMan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE