Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Trekëmbësh monopod Vanguard VEO 2S AM-234TR

Kodi i produktit:
271499
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4719856247267
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale cm:
155
Kodi:
VA01798

Si të porosisim në Gjirafa50?

84.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4719856247267
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale cm:
155
Kodi:
VA01798
Lansuar më:
3. 10. 2019
Lartësia minimale cm:
52
Përfshihet edhe koka:
Pesha kg:
0,85
Pesha maksimale kg:
5
Prodhuesi:
Vanguard

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE