Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Trekëmbësh monopod Vanguard VEO 2S AM-264TR

Kodi i produktit:
271500
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4719856247274
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale cm:
163
Kodi:
VA01806

Si të porosisim në Gjirafa50?

88.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4719856247274
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale cm:
163
Kodi:
VA01806
Lansuar më:
3. 10. 2019
Lartësia minimale cm:
55
Pesha kg:
0.9
Pesha maksimale kg:
6
Prodhuesi:
Vanguard

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE