Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Trekëndësh Vanguard VEO 2 235AB, i zi

Kodi i produktit:
247806
EAN:
4719856244105
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
145
Kodi i prodhuesit:
4719856244105
Lansuar:
25. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

135.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Trekëndëshi i VEO 2 235AB vjen me dizajn elegant dhe dorezë të butë të gomës dhe është projektuar për të qenë zgjidhja më e mirë për fotografët në lëvizje ku ofron përdorim ideal për çdo mjedis. Arca-swiss dhe ¼ "D-vida sigurojnë një instalim të shpejtë të kamerës, dhe kjo pajisje mund të përdoret për pozicione jashtëzakonisht të ulëta me 3 shkallë 20 °, 45 ° dhe 80 ° që garantojnë pozicionin dhe stabilitetin e përsosur në terren dhe ofrojnë fotografi më kreative nga kënde të ndryshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719856244105
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
145
Kodi i prodhuesit:
4719856244105
Lansuar:
25. 10. 2018
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
6
Pesha [kg]:
1.4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE