Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë digjitale RICOH Theta SC2, 360 °, e bardhë

Kodi i produktit:
276508
Apertura maksimale e lentes:
2
Lansuar:
28. 11. 2019
Rezolucioni maksimal i senzorit piksel:
12000000
Prodhuesi:
RICOH
Pesha g:
104

Si të porosisim në Gjirafa50?

287.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kamerë e fuqishme Ricoh Theta SC2 është e pajisur me një palë sensorë CMOS 1 / 2.3-inç, secila me një rezolucion prej 12 Mpx. Sidoqoftë, rezolucioni efektiv i imazhit të kombinuar 360 ° është 14MP, kështu që rezolucioni maksimal i imazhit është 5376 × 2688 px. Ndjeshmëria maksimale e çipit është ISO 6400, në të dy mënyrat e shkrepjes dhe të shtënave. Të dhënat ruhen në format JPEG dhe MP4 në memorjen e brendshme prej 14 GB, që është hapësirë ??e mjaftueshme për 3000 imazhe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2
Apertura minimale e lentes:
2
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e skanimit 1xx inç:
2.3
EAN:
0026649564031
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizues zëri:
Kapaciteti i memories së brendshme GB:
14
Kodi:
910800
Lansuar:
28. 11. 2019
Lloji i kamerës:
360°:!
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Ngjyra:
Bardhë
Përmasat mm:
45,2 x 130,6 x 22,9
Pesha g:
104
Prodhuesi:
RICOH
Rezolucioni maksimal i senzorit piksel:
12000000
Teknologjia:
Bluetooth, Micro USB, WiFi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE