Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kamerë Insta360 ONE X - 360° 5.7K

Kodi i produktit:
251962
Apertura maksimale e lentes:
2
Apertura minimale e lentes:
2
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
9. 1. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

4416.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 368.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamerë 360 ° sferike, që xhiron video me rezolucion deri në 5760 x 2880 piksel dhe shkrep foto18MP. Ajo mund të bëj shkrepje edhe në dritë të ulët, në saje të lentës F2.0, dhe ka një stabilizim shumë efektiv FlowState. Është e përshtatshëm dhe e lehtë për t'u përdorur. Ofron ndërfaqet Wireless WiFi 5GHz, Bluetooth 4.0 BLE, dhe slot për kartë MicroSD (UHS-I V30 kartela minimale e shpejtësisë, format exFAT (FAT64), me kapacitet maksimal 128 GB). Peshon 115 g dhe ka përmasat: 115 x 48 x 28 mm. Kapaciteti i baterisë 1200 mAh. Mbushja me anë të ndërfaqes microUSB. Është në pëputhje me paisjet që përdorin sistemin operativ iOS 10.0 ose më të lartë si: iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone8 / 8 plus, iPhone 7/7 plus, iPhone 6s / 6s plus, iPhone SE, iPad Pro, iPad (2018); poashtu edhe me paisjet që përdorin sistemin operativ Android 5.1 dhe më të ri: një procesor mjaftueshëm të fuqishëm (eg Qualcomm 653 / Qualcomm 820 / Kirin 950 / Exynos 8890 and higher), së paku 2 GB RAM, mbështet OTG.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2
Apertura minimale e lentes:
2
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
9. 1. 2019
Lloji i kamerës:
360°:!
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
115 x 48 x 28
Pesha [g]:
90,9
Prodhuesi:
Insta360
Ueb-i i prodhuesit:
Insta360.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE