Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë sigurie TP-LINK Tapo C200

Kodi i produktit:
270834
Besueshmëria:
100 %
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
Senzori:
1 / 2.9" CMOS
Rezolucioni:
1920 x 1080

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Çertifikim IP:
E brendshme
Dizajni i kamerës:
Rrotulluese
Funksionet:
Dërgim të njoftimeve në celular, detektor të lëvizjes
Furnizim me energji elektrike nga rrjeti:
9VDC
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Imazhe në sekondë:
15
Kompresim të videove:
H.264
Lansuar më:
24. 9. 2019
Lloji i kamerës:
E brendshme
Lloji i lentes:
E palëvizshme
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Mikrofon i integruar:
Objektiv:
4 mm
Pamje në errësirë ndriçim IR:
9 m
Prodhuesi:
TP-LINK
Rezolucioni:
1920 x 1080
Senzori:
1 / 2.9" CMOS
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE