Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

KamerC Rollei 360 Degree

Kodi i produktit:
271419
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e panelit LCD:
0.96
EAN:
4048805403080
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
40308

Si të porosisim në Gjirafa50?

52.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e panelit LCD:
0.96
EAN:
4048805403080
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
40308
Lansuar:
1. 10. 2019
Lloji i kamerës:
360°:!
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Argjendtë
Përmasat mm:
116 x 64 x 28,4
Pesha g:
100
Prodhuesi:
Rollei
Rezolucioni maksimal i senzorit piksel:
4000000
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 960 (30fps)
Teknologjia:
Micro USB, WiFi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE