Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kamerë Insta360 Nano

Kodi i produktit:
202730
Apertura maksimale e lentes:
2
Apertura minimale e lentes:
2
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6970357850013
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

229.50 
Ju kurseni : 48.00   (21%)
181.50 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Insta 360 Nano është kamerë unike që sjell një përvojë të re tek ju. Ju mundëson të xhironi video apo bëni foto në 360° që ju surprizojnë dhe foto me rezolucion 3040 x 1520p. Kamera është e dizajnuar për të gjitha fotot dhe video, për përdoruesit e iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, 6s Plus si dhe iPhone e ri 7 dhe 7 Plus. Dimensionet e saj janë 110 x 33 x 21 mm dhe pesë prej 70 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2
Apertura minimale e lentes:
2
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6970357850013
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MO-001-8525802900A
Lansuar:
17 Nëntor 2016
Lloji i kamerës:
360°
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Ngjyra:
Bardhë
Përmasat (mm):
110 x 33 x 21
Pesha [g]:
70
Prodhuesi:
Insta360
Ueb-i i prodhuesit:
Insta360.com

Bashkangjitja Kamerë Insta360 Nano edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE