Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kamerë Insta360 One, e zezë

Kodi i produktit:
221741
Apertura maksimale e lentes:
2
Apertura minimale e lentes:
2
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Insta360 One

Si të porosisim në Gjirafa50?

436.50 
Ju kurseni : 39.00   (9%)
397.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera sferike Insta360 One me kënd 360 °, mundëson kapjen e imazheve shumë të mira edhe në kushte të dobëta ndriçimi. Ofron lidhshmëri me telefonat celularë iPhone, lidhet nëpërmjet portës "lightining". Është shumë i përshtatshëm dhe i lehtë për t'u përdorur. Pashtu ka mundësinë e krijimit të syzeve VR nga kutia e kamerës. Rezolucioni i imazhit arrinë deri në 24MP (6912 x 3456) dhe rezolucioni i videove është 3840 x 1920 në 30 fps. Pesha e paisjes është 82 g dhe dimensionet e saj janë 96 x 36.5 x 25 mm. Ofron jetëzgjatësi të madhe fal baterisë me kapacitet 820 mAh, e cila mund të karikohet me anë të portës Micro-USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2
Apertura minimale e lentes:
2
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Insta360 One
Lansuar:
6. 9. 2017
Lloji i kamerës:
360°:!
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
6400
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
110 x 33 x 21
Pesha [g]:
82
Prodhuesi:
Insta360
Shtrirja maksimale [°]:
360
Ueb-i i prodhuesit:
Insta360.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE