Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kamerë Insta360 Pro - 360 4k

Kodi i produktit:
213045
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6970357850099
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Insta360 pro
Lansuar:
3. 5. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,876.50 
Ju kurseni : 443.00   (9%)
4433.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 369.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me kamerën Insta360 Pro Smart mund të bëni foto dhe të xhironi video me rezolucion prej 8K dhe 4K rezolucion për videot live. Specifikat e kësaj kamere janë gjashtë objektivët F2.4, për shkrepje përdorë HDMI 2.0 TYPE-D, Ethernet RJ45 interfejs, port USB Type-C për transfer të shpejtë të të dhënave, Wi-Fi për lidhje me hotspot, 4 mikrofona të brendshëm për regjistrim kualitativ të zërit. Kamera ka bateri 5000mAh e cila zgjatë 75 minuta, adapter 12V 5A DC, duke iu mundësuar t'a përdorni dhe t'a mbushni në të njejtën kohë. Pesha e saj është 1228 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6970357850099
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Insta360 pro
Lansuar:
3. 5. 2017
Pesha [g]:
1 228
Prodhuesi:
Insta360
Teknologjia:
Micro USB
Ueb-i i prodhuesit:
Insta360.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE