Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kamerë Mi Sphere kit, 360°

Kodi i produktit:
232748
Apertura maksimale e lentes:
2
Lloji i kamerës:
360°:!
Stabilizues imazhi:
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
3456 x 1728 (30fps)
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
16 000 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

319.50 
Ju kurseni : 28.00   (9%)
291.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamerë Mi Sphere kit 360 ° është kamerë panoramike, chipset Ambarella A12, me dy sensorë Sony (1 / 2.3 "), kënd shikimi 2 × 190 °, aperture F2.0, rezolucion i videos: 3456 × 1728 - 30 fps, 2304 × 1152 - 60 fps , rezolucion fotografik: 6912 × 3456, 3456 × 1728, karikohet me anë të microUSB slot në kartat microSDXC (kapaciteti deri në 128 GB), ndërfaqet: Bluetooth 4.1 dhe Wi-Fi b / g / n

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2
Apertura minimale e lentes:
2
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2.3
EAN:
6970244526250
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
1,43
Gjatësia minimale fokale [mm]:
1,43
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
15908
Lansuar:
15. 3. 2018
Lloji i kamerës:
360°:!
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Elektronikë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Përmasat (mm):
78 x 67,4 x 24
Pesha [g]:
109
Prodhuesi:
Xiaomi
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
16 000 000
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
3456 x 1728 (30fps)
Stabilizues imazhi:
Teknologjia:
Bluetooth, micro USB, WiFi

Bashkangjitja Kamerë Mi Sphere kit edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE