Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kamerë Samsung Gear 360

Kodi i produktit:
198736
Apertura maksimale e lentes:
2
Lloji i kamerës:
360°
Teknologjia:
Bluetooth, NFC, USB 2.0, WiFi
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
15 000 000
Prodhuesi:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

338.50 
Ju kurseni : 31.00   (9%)
307.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera Gear 360 është e fuqishme dhe unike, që ju mundëson të kapni momentet interesante. Kamera do të ju lë shumë përshtypje me formën e saj të përkryer, madhësinë e vogël, performancën e mahnitshme, imazhet dhe qëndrueshmërinë. Ju do të shijoni foto të realizuara me 180 shkallë apo edhe 360 shkallë. Pajisja është e lidhur me dy lente, para dhe prapa. Të gjitha imazhet janë natyrale dhe shumë të pastra falë rezolucionit 3840 x 1920 p për video dhe 25.9 MP për fotografi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2
Apertura minimale e lentes:
2
Diagonalja e panelit LCD ["]:
0,5
EAN:
8806088426310
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizues zëri:
Kapaciteti i memories së brendshme [GB]:
1
Kodi i prodhuesit:
SM-C200NZWAXEZ
Lansuar:
16 Shtator 2016
Lloji i kamerës:
360°
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Mbështetje për 4K / UHD:
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Ngjyra:
Bardhë
Përmasat (mm):
66,7 x 56,2 x 60
Prodhuesi:
Samsung
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
15 000 000
Teknologjia:
Bluetooth, NFC, USB 2.0, WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE