Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kamerë SnapCam 360

Kodi i produktit:
202291
Apertura maksimale e lentes:
2
Apertura minimale e lentes:
2
EAN:
4894478012902
Fotografi digjitale:
Full HD:

Si të porosisim në Gjirafa50?

199.50 
Ju kurseni : 16.00   (8%)
183.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SnapCam 360 është një mënyrë e re e xhirimit të momenteve dhe kujtimeve tuaja në formatin 360° me një prekje të vetme. Këto fotografi mund t'i shpërndani me shoqëri. Me këtë aplikacion keni mundësi të kontrolloni butonat në mënyrë të drejtpërdrejtë në kamerë apo përmes telefonit ose tabletit me lidhje WiFi. Kontrolli përmes lidhjes WiFi mund të bëhet përmes një aplikacioni i cili është falas. Kjo kamerë ka senzor 8MP CMOS, HD video, si dhe ekran LCD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2
Apertura minimale e lentes:
2
EAN:
4894478012902
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizues zëri:
Lansuar:
9 Nëntor 2016
Lloji i kamerës:
360°
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
SnapCam 360
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
8 000 000
Zmadhim digjital:
1

Bashkangjitja Kamerë SnapCam 360 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE