Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Videokamerë Forever SC-500, 360°, 4 000 000 piksel

Kodi i produktit:
219861
Diagonalja e panelit LCD ["]:
1
EAN:
5900495557285
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CAMSPORTSC-500
Mbështetje për 4K / UHD:

Si të porosisim në Gjirafa50?

178.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mund të ndalni kohën dhe të ruani momentet tuaja më të bukura të jetës përmes kësaj videokamere unike, e cila mbështet rezolucionin 4K për imazhe të jashtëzakonshme dhe të pastra, të cilat do ju bëjnë të ndiheni sikur po i rijetoni ato momente sërish. Ofron poashtu lidhje me Wifi, ka kënd të gjërë të inçizimit deri në 360 ° dhe ofron hapsirë për micro USB. Ekrani i saj është LCD, 1".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e panelit LCD ["]:
1
EAN:
5900495557285
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CAMSPORTSC-500
Mbështetje për 4K / UHD:
Përmasat (mm):
46 x 56 x 49
Prodhuesi:
Forever
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
4 000 000
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
3840 x 1920
Teknologjia:
Micro USB, WiFi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE