Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Panasonic CR123 2BP Li (2 copë)

Kodi i produktit:
238463
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Fotoaparat, videokamerë
EAN:
5410853017110
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
35049294

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateri litiumi Panasonic CR123 2BP Li e përshtatshme për kamera, elektrik dore apo edhe sisteme të sigurisë. Bateritë sigurojnë një tension prej 3 V. Paketa përmban 2 copë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Fotoaparat, videokamerë
EAN:
5410853017110
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
35049294
Lansuar:
19. 6. 2018
Lloji:
CR123A
Numri i pakove:
2
Prodhuesi:
Panasonic
Tension V:
3

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE