Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri Paton për Nikon EN-EL5 1200mAh

Kodi i produktit:
136762
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital, video kamerë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 200
Kodi i prodhuesit:
PT1165
Lansuar:
21 Shtator 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateri alternative dhe të përputhshme me bateritë Nikon EN-EL5 dhe Nikon ENEL5 me kapacitet prej 1200mAh. Këto bateri Li-Ion përfshijnë voltazh prej 3.7 V si dhe shumë karakteristika të tjera të avancuara. Seria e re e baterive Paton Premium ofron kualitet të ngritur, performancë më të mirë dhe janë miqësore me ambientin. Bateritë Paton janë të përputhshme me Nikon CoolPix 3700, 4200, 5200, 500, 7900, P500, P510 dhe P520.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital, video kamerë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 200
Kodi i prodhuesit:
PT1165
Lansuar:
21 Shtator 2013
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Patona
Tension [V]:
3,7

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE