Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Paton për Samsung IA-BP105R 3.7V 1100mAh Li-Ion

Kodi i produktit:
126845
Dizajnuar për:
Video kamerë
EAN:
4260284323967
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 100
Kodi i prodhuesit:
PT1133

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Secila bateri e ka kohëzgjatjen e saj dhe vjen një kohë kur duhet të ndërrohet. Mund të zgjedhni në mes baterisë origjinale dhe një baterie të ngjashme alternative (zëvendësim). Kompania Paton ofron një gamë të gjerë të produkteve zëvendësuese për baterinë tuaj dhe me kualitet shumë të lartë. Modeli i baterisë Paton 3.7 V me 1100 mAh Li-Ion është zëvendësim i përshtatshëm për baterinë Samsung IA-BP105R. Bateria është e përshtatshme me pajisjen tuaj Samsung HMX-H304BP. Bateritë e kompanisë Paton janë të mbështjellura me çelula të kualitetit të lartë dhe janë të përshtatshme me bateritë origjinale. Të gjitha bateritë e këtij prodhuesi janë të qëndrueshme dhe të prodhuar bazuar në standardet më të larta Europiane të kualitetit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Video kamerë
EAN:
4260284323967
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 100
Kodi i prodhuesit:
PT1133
Lansuar:
17 Prill 2013
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Patona
Tension [V]:
3,7

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE