Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Paton për Sony NP-BG1 1020mAh Li-Ion Premium

Kodi i produktit:
136766
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital, video kamerë
EAN:
4260317091528
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 020
Kodi i prodhuesit:
PT1169

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Secila bateri e ka kohëzgjatjen e saj dhe vjen një kohë kur duhet të ndërrohet. Mund të zgjedhni në mes baterisë origjinale dhe një baterie të ngjashme alternative (zëvendësim). Kompania Paton ofron një gamë të gjerë të produkteve zëvendësuese për baterinë tuaj dhe me kualitet shumë të lartë. Modeli i baterisë Paton 3.6 V me kapacitet 1020mAh Li-Ion është zëvendësim i përshtatshëm për baterinë Sony NP-BG1. Bateria është e përshtatshme me pajisjet Sony Cybershot DSC H55Sony CyberShot DSC H70Sony CyberShot DSC H90Sony CyberShot DSC HX10VSony CyberShot DSC HX20VSony CyberShot DSC HX5VSony CyberShot DSC HX7VSony CyberShot DSC HX9VSony CyberShot DSC WX1Sony CyberShot DSC WX10.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital, video kamerë
EAN:
4260317091528
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 020
Kodi i prodhuesit:
PT1169
Lansuar:
21 Shtator 2013
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Prodhuesi:
Patona
Tension [V]:
3,6

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE