Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri zëvendësuese Duracell për Sony NP-FH50

Kodi i produktit:
151711
Dizajnuar për:
Video kamerë
EAN:
5055190114728
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
650
Kodi i prodhuesit:
DR9700A

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Secila bateri ka një jetëgjatësi të kufizuar dhe gjithmonë vjen koha kur duhet të zëvendësohet. Kështu që neve na mbetet të zgjedhim ndërmjet baterisë origjinale dhe asaj alternative, varësisht se cila është më e përballueshme për ju. Kompania Duracell ofron një gamë të gjerë të baterive alternative të cilësisë së lartë për pajisje të ndryshme. Bateria zëvendësuese Duracell DR9700A me jone të litiumit është me kapacitet prej 650 mAh dhe voltazh 7.4 V. Kjo bateri zëvendëson baterinë origjinale Sony NP-FH50.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Video kamerë
EAN:
5055190114728
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
650
Kodi i prodhuesit:
DR9700A
Lansuar:
26 Prill 2014
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Numri i pakove:
1
Pa merkur:
Opsionale
Prodhuesi:
Duracell
Tension [V]:
7,4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE