Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri zëvendësuese Paton për Panasonic CGA-DU21

Kodi i produktit:
126086
Dizajnuar për:
Video kamerë
EAN:
4260218591592
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
2 100
Kodi i prodhuesit:
PT1046

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Secila bateri ka një jetëgjatësi të kufizuar dhe gjithmonë vjen koha kur duhet të zëvendësohet. Kështu që neve na mbetet të zgjedhim ndërmjet baterisë origjinale dhe asaj alternative, varësisht se cila është më e përballueshme për ju. Kompania Paton ofron një gamë të gjerë të baterive alternative të cilësisë së lartë për pajisje të ndryshme. Bateria zëvendësuese Paton për Panasonic CGA-DU21 është me kapacitet prej 2100mAh njësoj si bateria origjinale dhe është në përputhshmëri bateritë: Panasonic VW-VBD070, VBD140-VW, VW-VBD210, CGA-DU07, CGA-DU14, CGA-DU21 dhe Hitachi DZ BP07S, DZ-BP14S, DZ-BP21S.Bateria mund të përdoret te pajisjet Panasonic: NV-GS10, NV-GS17, NV-GS21, NV-GS22, NV-GS30, NV-GS33, NV-GS35, NV-GS50, NV-GS55K, NV-GS75EG, NV-GS75EK, NV-GS70, NV- GS75, NV-GS120, NV-GS200, NV-GS400, NV-GS150, NV-GS320, PV-GS50, PV-GS50S, PV-GS55, PV-GS70, PV-GS120, PV-GS200 VDR-M30 VDR -M50, VDR-M70 dhe Hitachi: DZ-MV350A, DZ-MV350E, DZ-MV380A, DZ-MV380E, DZ-MV550A, DZ-MV580A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Video kamerë
EAN:
4260218591592
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
2 100
Kodi i prodhuesit:
PT1046
Lansuar:
9 Prill 2013
Lloji:
Bateri
Numri i pakove:
1
Pa merkur:
Opsionale
Prodhuesi:
Patona

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE