Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri zëvendësuese Paton për Sony NP-FM500H

Kodi i produktit:
136765
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital, video kamerë
EAN:
4260317091511
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
PT1168

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Secila bateri ka një jetëgjatësi të kufizuar dhe gjithmonë vjen koha kur duhet të zëvendësohet. Kështu që neve na mbetet të zgjedhim ndërmjet baterisë origjinale dhe asaj alternative, varësisht se cila është më e përballueshme për ju. Kompania Paton ofron një gamë të gjerë të baterive alternative të cilësisë së lartë për pajisje të ndryshme. Bateria zëvendësuese Paton me jone të litiumit është me kapacitet prej 1000 mAh dhe voltazh 3.7 V, ndërsa zëvendëson baterinë origjinale Sony NP-FM500H. Bateria është në përputhshmëri me bateritë NP-FM500H. Bateria është e përshtatshme për: Nikon CoolPix AW100 Nikon CoolPix AW110 Nikon CoolPix P300 Nikon CoolPix P310 Nikon CoolPix P330 Nikon CoolPix S1100pj Nikon CoolPix S1200pj Nikon CoolPix S31 Nikon CoolPix S610 Nikon CoolPix S6150 Nikon CoolPix S620 Nikon CoolPix S6200 Nikon CoolPix S630 Nikon CoolPix S6300 Nikon CoolPix S640 Nikon CoolPix S70 Nikon CoolPix S710 Nikon CoolPix S8000 Nikon CoolPix S800c ,Nikon CoolPix S8100 Nikon CoolPix S8200 Nikon CoolPix S9100 Nikon CoolPix S9400 Nikon CoolPix S9500

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital, video kamerë
EAN:
4260317091511
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
PT1168
Lansuar:
21 Shtator 2013
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Prodhuesi:
Patona
Tension [V]:
3,7

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE