Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë për kamerë Lowepro 110 SH II, e zezë

Kodi i produktit:
187151
Dimensionet e brendshme [mm]:
16,5 x 8 x 10,5
Dimensionet e jashtme:
20 x 12 x 13,5
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital, kamerë digjitale SLR, video kamerë
EAN:
0056035368653
Kodi i prodhuesit:
E61PLW36865BL

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çantë moderne për mbrojtjen e kamerës tuaj digjitale. Kjo çantë përfshin dimensione të brendshme prej 16.5 x 8 x 10.5 cm. Përmban lente CSC + lente të dyfishta, kartë të memories, bateri dhe aksesorë të vegjël. Produkti siguron rehati të lartë gjatë përdorimit të kamerës dhe mbrojtje për pajisjen tuaj. Çanta është ndërtuar nga materiali i durueshëm dhe shumë i lehtë. Ofron interier të përshtatshëm për përmbushjen e nevojave individuale të secilit fotograf përmes xhepit për karta të memories, xhepit për aksesorë të vegjël, xhepit të përparëm dhe dy xhepave anësorë me rrjetë. Produkti vjen në ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
16,5 x 8 x 10,5
Dimensionet e jashtme:
20 x 12 x 13,5
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital, kamerë digjitale SLR, video kamerë
EAN:
0056035368653
Kodi i prodhuesit:
E61PLW36865BL
Lansuar:
3 Mars 2016
Lloji:
Çantë
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
0,2
Prodhuesi:
Lowepro
Ueb-i i prodhuesit:
Lowepro.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE