Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Canon IVY REC, e kaltër

Kodi i produktit:
273932
Aspekt 16:9:
Mediat incizuese:
MicroSD
Teknologjia:
Bluetooth, WiFi
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 (60fps)
Rezolucioni maksimal i senzorit piksel:
13 000 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

149.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera në formën e një kapëse çelësash, aq e vogël, por ende aq e fuqishme. Për shkak se kamera është krijuar për t'u bashkangjitur me çelësa, çanta shpine ose xhepa, duhet të jetë vërtet e qëndrueshme - dhe në të vërtetë është! Kamera mund t’i rezistojë ndikimeve dhe rënies nga 2 metra dhe është gjithashtu e papërshkueshme nga uji, jo vetëm kundër shiut. Me kamerën akoma mund të fotografoni nën ujë në një thellësi deri në 2 metra për gati 30 minuta. Kamera është e pajisur me një senzor 13 MPx CMOS që kap imazhet në një rezolucion prej 4160 x 3120 piksel. Përveç fotove, kamera gjithashtu arrin të regjistrojë video në Full HD me 60 fps. Lentet e kamerës janë me kënd të gjerë me një hapje shumë të mirë f / 2.2. Me mbështetjen e Wi-Fi, transferimi dhe ruajtja e fotove ose filmave bëhet e shpejtë dhe e thjeshtë. Modeli gjithashtu mbështet komunikimin me rreze të shkurtër përmes Bluetooth. Kamera karikohet me USB. Mbështet kartelën micro SDXC deri në 256 Gb. Ka bateri Li-Pol me kapacitet 660 mAh. Dimensionet e kamerës janë 110.5 x 45.2 x 18.5 mm dhe peshon 90 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aspekt 16:9:
Besueshmëria:
100 %
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizues zëri:
Jashtme:
Kodi:
4291C013
Lansuar më:
24. 10. 2019
Lloji i kamerës:
Outdoor (për ambiente të jashtme)
Mediat incizuese:
MicroSD
Ngjyra:
Kaltër
Përmasat mm:
109.2 x 43.2 x 18.3
Pesha g:
90
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni maksimal i senzorit piksel:
13 000 000
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 (60fps)
Teknologjia:
Bluetooth, WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE