Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë GoPro HERO8, e zezë

Kodi i produktit:
269376
Aspekt 16:9:
Lloji i stabilizatorit:
Elektronikë
Teknologjia:
Bluetooth, USB-C, WiFi
Stabilizues imazhi:
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
3840 x 2160 (60fps)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
439.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lentet dixhitale

Zgjidhni lentet perfekte për fotografinë tuaj - lineare, pa shtrembërime, kënd të ngushtë, me kënd të gjerë dhe SuperView.

Sorry, the picture description is missing.

HyperSmooth 2.0

Karakteristika e përmirësuar rrënjësisht HyperSmooth 2.0 ka disa nivele stabilizimi - duke përfshirë modalitetin Boost dhe nivelimin revolucionar horizontu në aplikim.

Sorry, the picture description is missing.

TimeWarp 2.0

Merrni një efekt fantastik TimeWarp, tani nuk kërkohet ndonjë konfigurim. Prekni dy herë për të shpejtuar ose ngadalësuar.

Sorry, the picture description is missing.

SuperPhoto + HDR

Kontrast i lartë, mprehtësi e shkëlqyeshme. Algoritmi i përmirësuar jep të shtëna veprimi me detaje për të cilat nuk keni ëndërruar kurrë më parë.

Sorry, the picture description is missing.

LiveBurst

LiveBurst regjistron 1.5 sekonda para dhe pasi të shtypni butonin e shkrepjes. Ju mund të zgjidhni nga 90 imazhe të qeta ose të ndani një klip të shkurtër 4K.

Sorry, the picture description is missing.

Night Lapse Video

Merrni kontrollin e magjisë së natës në 4K dhe shikoni që peizazhi të gjallërohet me detaje epike.

Sorry, the picture description is missing.

Hi-Fi Audio

Me tre mikrofonë dhe ulje të përmirësuar të zhurmës së erës, ju merrni cilësi natyrale të tingullit - madje edhe me shpejtësi të lartë.

E qëndrueshme + e papërshkueshme nga uji

HERO8 mund t’i rezistojë trajtimit të ashpër. Përveç kësaj, është plotësisht e papërshkueshme nga uji deri në 10 metra pa paketim.

Sorry, the picture description is missing.

GoPro App

GoPro krijon video mahnitëse që lehtë mund t’i ndash.

Sorry, the picture description is missing.

Kontrolli i zërit

Kontrolloni kamerën tuaj me zë duke përdorur 14 komanda si "GoPro, start recording." ose thjesht ndizni kamerën me "GoPro, turn on."

Sorry, the picture description is missing.


Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aspekt 16:9:
Besueshmëria:
100 %
EAN:
818279024289
Ekran me prekje touch:
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Incizues zëri:
Jashtme:
Kodi:
CHDHX-801-RW
Lansuar:
1. 10. 2019
Lloji i kamerës:
Outdoor (për ambiente të jashtme)
Lloji i stabilizatorit:
Elektronikë
Mbështetje për 4K UHD:
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat mm:
66,3 x 48,6 x 28,4
Pesha g:
126
Prodhuesi:
GoPro
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
3840 x 2160 (60fps)
Stabilizues imazhi:
Teknologjia:
Bluetooth, USB-C, WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Bashkangjitja Kamerë GoPro HERO8 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE