Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë GoPro MAX

Kodi i produktit:
269377
Besueshmëria:
100 %
Lloji i stabilizatorit:
Elektronikë
Teknologjia:
Bluetooth, USB-C, WiFi
Stabilizues imazhi:
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
5,6K (sferike) (30fps)

Si të porosisim në Gjirafa50?

576.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xhironi videon tradicionale, kapni fotografi mahnitëse 360° dhe vlog si një profesionist. Me GoPro MAX në maksimum, kamera më krijuese GoPro ndonjëherë. Max HyperSmooth jep videon më të stabilizuar me balancimin e horizontit të aplikacionit revolucionar. Me GoPro, ju lehtë mund të ktheni pamjet mahnitëse prej 360 ° në video dhe foto klasike. Luaj, modifiko dhe shpërndaj - të gjitha nga telefoni. Përveç kësaj, kjo kamerë ka edhe gjashtë mikrofona të integruar që regjistrojnë tingullin 360 °. Kjo krijon tingullin më të mirë stereo që GoPro ka pasur ndonjëherë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
818279024319
Ekran me prekje touch:
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Incizues zëri:
Jashtme:
Kodi:
CHDHZ-201-RW
Lansuar:
1. 10. 2019
Lloji i kamerës:
360°, Outdoor
Lloji i stabilizatorit:
Elektronikë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat mm:
64 x 69 x 24
Pesha g:
154
Prodhuesi:
GoPro
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
5,6K (sferike) (30fps)
Stabilizues imazhi:
Teknologjia:
Bluetooth, USB-C, WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE