Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kamerë Kodak Action, SP360 4K Extreme

Kodi i produktit:
222021
Apertura maksimale e lentes:
2.8
Lloji i senzorit të imazhit:
BSI CMOS
Teknologjia:
Micro HDMI, micro USB, NFC, WiFi
Stabilizues imazhi:
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
2880 x 2880 (30fps)

Si të porosisim në Gjirafa50?

388.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kamerë jo vetëm që ju impresionon me pamjen e saj, por edhe me tiparet e saja të shumta, duke përfshirë një lente sferike 360 ??° për 360 ° video, kënd shikimi prej 235 °, rezolucion amtar 4K, stabilizim elektronik të imazhit EIS, sensor 12MP 4K BSI CMOS, Wi-Fi ose lidhje NFC, dhe rezistencë të lartë ndaj pluhurit dhe spërkatjes përmes mbrojtjes IP65. Kamera gjithashtu mund të përballojë rënien deri në 2 m (me mbulim të lenteve) ose ngrica deri në -10 ° C. Lentet e kamerës përfshijnë: F2.8 aperature, 9 elementë në 7 grupe, kënd shikimi prej 235 °, shtrirje të fokusit 50 cm deri në pafundësi. Kamera gjithashtu përfshinë imazhe 8/4 / 2Mpx, formatin e fotove JPEG dhe formatin e videove MP4. Ka një ndërfaqe USB 2.0 dhe një HDMI të llojit D dhe një bateri rimbushëse me kapacitet 1200 mAh. Mbështet komandimin përmes aplikacionit në telefonat e mençur si dhe kartat e memories microSD / SDH / SDXC deri në 128 GB. Ka dimensionet 48 x 50 x 52.5 mm dhe peshon 128 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2.8
Aspekt 16:9:
Diagonalja e panelit LCD ["]:
1
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2.3
EAN:
8199000127120
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
0,85
Gjatësia minimale fokale [mm]:
0,85
Jashtme:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
128
Kodi:
819900012712
Lansuar:
8. 9. 2017
Lloji i kamerës:
360°, Outdoor
Lloji i senzorit të imazhit:
BSI CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Elektronikë
Mbështetje për 4K / UHD:
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
48 x 50 x 52,5
Pesha [g]:
128
Prodhuesi:
Kodak
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
12 400 000
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
2880 x 2880 (30fps)
Stabilizues imazhi:
Teknologjia:
Micro HDMI, micro USB, NFC, WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Kodak.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE