Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Rollei ActionCam 372, e zezë

Kodi i produktit:
257055
Apertura maksimale e lentes:
3
Lansuar:
14. 3. 2019
Shtrirja maksimale [°]:
140
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1280 x 720 (30 fps)
Prodhuesi:
Rollei

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamerë Rollei ActionCam 372 Rollei ActionCam 372 është një kamerë e fuqishme e cila mund të bëhet pjesë integrale e ndonjë prej aventurave tuaja, aktiviteteve në natyrë ose sporteve ekstreme. Kamera ka një kapacitet 32 GB që mundëson kapje të videos me një rezulucion prej 1920 x 1080 pikselë (Full HD) në 30 fps. Eshtë e pajisur me një lente e cila ka kënd të gjerë (140 gradë) dhe një ekran LCD me 2 ". Jetëgjatësia e baterisë është deri në 80 minuta,dhe lidhja e kamerës me një kompjuter bëhet ndërmjet një porte mikro USB 2.0. Kamera është e papërshkueshme nga uji deri në 40 metra. Përmasat: 60 x 41.8 x 30.36 mm Pesha: 60 g Përmbajtja e paketës: Rollei ActionCam 372, qese mbrojtëse nën ujë, bateri litium-jon, mbajtësja e kornizës përshtatëse, mbajtësja për montim, 2-pin përshtatës, shiritat e sigurisë, kabllo USB. Pse ta blini? Rezolucioni i videos: 1920 x 1080px / 30 fps, 1280 x 720px / 30 fps, 848 x 480px / 30 fps Këndi i shikimit: 140 ° Jetëgjatësia e baterisë: deri në 80 min (pa Wi-Fi) Slot Card: microSDHC Lidhës: mikro USB 2.0

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3
Aspekt 16:9:
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2
EAN:
4048805401406
Fotografi digjitale:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia minimale fokale [mm]:
5
Incizues zëri:
Jashtme:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
32
Kodi:
40140
Lansuar:
14. 3. 2019
Lloji i kamerës:
Outdoor (për ambiente të jashtme)
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
41,8 x 60 x 30,4
Pesha [g]:
60
Prodhuesi:
Rollei
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1280 x 720 (30 fps)
Shtrirja maksimale [°]:
140
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE