Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Rollei Sportsline 60 Plus, e zezë / kaltër

Kodi i produktit:
264774
Besueshmëria:
100 %
Lloji i senzorit:
CMOS
Rezolucioni efektiv i senzorit Mpx:
8
Rezistente ndaj ujit:
Prodhuesi:
Rollei

Si të porosisim në Gjirafa50?

78.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pavarësisht nga madhësia e saj, do t’ju surprizojë me ekranin e saj relativisht të madh. Është zgjidhja ideale për familjet aktive dhe individët. Do t'ju shoqërojë në secilin nga udhëtimet tuaj dhe aktivitetet e ujit duke ju ndihmuar të kapni fotografi të jashtëzakonshme. Përjetoni momente të paharruara mbi dhe nën ujë. Përparësitë e tjera përfshijnë një ndërtim të papërshkueshëm nga uji deri në një thellësi deri në 5 metra, kështu që besimi juaj nuk do të zhgënjejë as në parqet ujore, pishinë dhe pothuajse kudo afër ujit, apo edhe direkt nën ujë. Kamera ka 21 modalitete video që optimizojnë performancën për një gamë të gjerë rastesh dhe kushteve mjedisore siç janë lindja e diellit ose peizazhet e mbingarkuara. Me këtë kamerë ju mund të kapni foto me rezolucion të lartë deri në 5616 x 3744 piksel dhe regjistroni video me cilësi Full HD. Skena e regjistruar mund të shihet në një ekran LCD 2.8 ". Ka një slot për kartë microSD me kapacitet deri në 32 GB. Paketa përfshin një bateri, kabllo USB dhe rrip dore.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit inç:
2.8
EAN:
4048805100705
Formatet e fajlleve:
AVI, JPEG
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale mm:
6
Gjatësia minimale fokale mm:
6
Kapaciteti maksimal i kartës së memories GB:
32
Kodi:
10070
Lansuar:
10. 7. 2019
Lloji i baterisë:
Bateri
Lloji i fotoaparatit:
Outdoor (për ambiente të jashtme)
Lloji i senzorit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSD
Ngjyra:
Zezë, kaltër
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat H x W mm:
111,5 x 73 x 26,8
Përmbajtja e pakos:
Bateri, kabllo, rrip
Pesha me pajisje shtesë g:
117
Prodhuesi:
Rollei
Rezistente ndaj ujit:
Rezolucioni efektiv i senzorit Mpx:
8
Zmadhim digjital i shumëfishtë:
8

Bashkangjitja Kamerë Rollei Sportsline 60 Plus edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE