Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Niceboy VEGA 5 Fun + telekomandë

Kodi i produktit:
223977
Aspekt 16:9:
Lloji i kamerës:
Outdoor (për jashtë)
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
16 000 000
Prodhuesi:
Niceboy
Pesha [g]:
58

Si të porosisim në Gjirafa50?

106.50 
Ju kurseni : 33.00   (31%)
73.50 € * Përfshirë TVSH-në
31% Zbritje Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me kamerën Niceboy VEGA 5 Fun ju do të mund të inçizoni me rezolucion 2.7K dhe të fotografoni me lentemn 16 MP në mënyrë që të zini të gjitha momentet më të rëndësishme të aktiviteteve tuaja. Vega 5 ju mundëson të kapni fotografi të përsosura me stabilitet të plotë në saje të stabilizuesit të avancuar optik të kombinuar me xhiroskop. Ju do të mund të nxjerrni fotografi të pastërta dhe të detajizuara në të gjitha rezolucionet - duke përfshirë rezolucionin 4K! Me Niceboy VEGA 5 Fun ju mund të inçizoni video me efekte të ndryshme në saje të karakteristikave dhe vetive të kamerës. Këtu përfshihet edhe inçizimi ne ngadalësim si dhe inçizim të përshpejtuar (time lapse). Me një numër karakteristikash tjera të integruara kamera do ju mundësoj të inçizoni video në çdo situatë. Kamera është e lehtë për t'u përdorur në çdo situatë! Mund ta përdorni me aplikacionet për celular të mençur pasi që është pajisur me teknologjinë Wi-Fi. Për thjeshtësim të mëtutjeshëm, në pako mund të gjeni edhe telekomandën që ju mundëson të kontrolloni kamerën nga distanca. Kamera ka një LCD të integruar 2 " që lejon të shkrepje me kënd të gjerë të të ashtuquajturit efekt të syrit të peshkut që duhet të merret me një lente me kënd të gjerë prej 170 °. Ajo posedon një bateri me kapacitet të lartë 900 mAh me jetëgjatësi deri në 80 min dhe një kohë ngarkimi 3.5 orë. Poashtu ka Micro HDMI, ndërfaqe USB 2.0. Dimensionet e saj janë: 5.9 x 4.1 x 2.5 cm, pesha 58 g. Në paketim përfshihen: kamera Niceboy Vega 5 Fun, pakoja rezistente ndaj ujit, mbajtëse, karikuesi me kabllon USB, bateria, mbajtëse me ngjitës (për helmet), mbajtëse të hapur (për aksesorë të tjerë), një set të mbajtëseve për kapje, 4 rripa për kapje, telekomandë dhe manual shumë-gjuhësor.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aspekt 16:9:
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2
EAN:
8594182422962
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizues zëri:
Jashtme:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
Vega-5-fun
Lloji i kamerës:
Outdoor (për jashtë)
Mbështetje për 4K / UHD:
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
59 x 41 x 25
Pesha [g]:
58
Prodhuesi:
Niceboy
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
16 000 000
Teknologjia:
Micro HDMI, micro USB, WiFi

Bashkangjitja Kamerë Niceboy VEGA 5 Fun + telekomandë edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE