Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Olympus TG-Tracker, e zezë

Kodi i produktit:
204562
Diagonalja e panelit LCD ["]:
1,5
Lloji i kamerës:
Outdoor (për jashtë)
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
7 200 000
Rezolucioni i ekranit LCD:
115 200
Prodhuesi:
Olympus

Si të porosisim në Gjirafa50?

255.50 
Ju kurseni : 90.00   (35%)
165.50 € * Përfshirë TVSH-në
35% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera Olympus është shumë rezistente dhe e fuqishme. Ajo ka ekran LCD prej 1.5" dhe ju mundëson të bëni video 4K, me 30 fps, 1080 fps 60/30. Kamera mbështetë microSD / SDHC/SDXC dhe ka kapacitet prej 128 GB. Kamera është shumë e qëndrueshme si dhe rezistente ndaj ujit deri në 30 m si dhe -10°C, reziston në presion të madh dhe ngarkesë deri 100 kg. Dimensionet e saj janë 35 x 56.6 x 93.2 mm dhe peshon 180 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e panelit LCD ["]:
1,5
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
4545350049836
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
1,58
Gjatësia minimale fokale [mm]:
1,58
GPS:
Incizues zëri:
Jashtme:
Kodi i prodhuesit:
V104180BE000
Lansuar:
11 Janar 2017
Lloji i kamerës:
Outdoor (për jashtë)
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Mbështetje për 4K / UHD:
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
35,0 x 56,5 x 93,2
Pesha [g]:
180
Prodhuesi:
Olympus
Rezolucioni i ekranit LCD:
115 200
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
7 200 000
Teknologjia:
Micro HDMI, micro USB, WiFi

Bashkangjitja Kamerë Olympus TG-Tracker edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE