Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kamerë Sencor 3CAM 2001

Kodi i produktit:
237005
Aspekt 16:9:
Lloji i kamerës:
Outdoor (për ambiente të jashtme)
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1280 x 720 (30 fps)
Prodhuesi:
Sencor
Pesha [g]:
65

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sencor 3CAM 2001 është kamera që ju mundëson të inçizoni momentet më të bukura të jetës tuaj me shpejtësi dhe lehtësi si asnjëherë më pare. Me dizajnin e saj kompakt dhe ergonomik, kamera është e përsosur për inçizim gjatë aktiviteteve tuaja sportive. Produkti vjen i pajisur me lensin që inçizon në 120 ° me rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 piksela me 30 fps dhe kombinon teknologjinë HDR për t'ju sjellur ngjyra realistike imazhe kristal të pastërta dhe të detajizuara. Pos kësaj, kamera mban baterinë me kapacitet 900 mAh, ka altoparlantë të integruar, ofron mbështetje për kartela të memories microSDHC me kapacitet 32GB dhe vjen me ngjyrë të zezë. Në pako me kamerën vijnë : bateria, mbrojtësja me rezistent ndaj ujit, tripod, ngjitësin 3M, kabllon USB, mbushësin USB dhe instruksionet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aspekt 16:9:
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2
EAN:
8590669246670
Fotografi digjitale:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jashtme:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
8590669246670
Lansuar:
23. 5. 2018
Lloji i kamerës:
Outdoor (për ambiente të jashtme)
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
59 x 41 x 29
Pesha [g]:
65
Prodhuesi:
Sencor
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1280 x 720 (30 fps)
Teknologjia:
Micro USB

Bashkangjitja Kamerë Sencor 3CAM 2001 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE