Kamerë Sencor 5200W

Kodi i produktit:
173485
Diagonalja e panelit LCD ["]:
1,5
EAN:
8590669199471
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj

Përshkrimi i produktit

Kamera e jashtme Sencor 5200W ju mundëson që të realizoni foto dhe t'i kapni momentet më të dashura lehtë dhe shumë thjeshtë. Materiali i saj shumë i qëndrueshëm ju lejon që ta përdorni kamerën edhe në kushte shumë të këqija. Është rezistente ndaj ujit, ndaj ju mund ta përdorni atë edhe nën ujë deri në 60 m. Mund t'i kap deri në 30 imazhe në sekondë me rezolucion të lartë prej 1080 pix. Mund të lidhet me pajisje tjera përmes portit USB.

Vlerësimet

Produkti shume korrekt ashtu siq eshte pershkruar!
Artikulli plotesisht sipas porosise dhe shume korrekt nga ana e gjirafa50.com
Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e panelit LCD ["]:
1,5
EAN:
8590669199471
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jashtme:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
8590669171781
Lansuar:
16 Qershor 2015
Lloji i kamerës:
Outdoor (për jashtë)
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
59 x 41 x 29
Prodhuesi:
Sencor
Teknologjia:
Micro HDMI, micro USB, WiFi

Bashkangjitja Kamerë Sencor 5200W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE