Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Alternative Patona për GoPro Hero

Kodi i produktit:
126058
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
EAN:
4260270449756
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 100
Kodi i prodhuesit:
PT1100

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateria Alternative Paton për GoPro Hero zëvendëson bateritë origjinale ABPAK-001, AHDBT-001, AHDT-002. Bateria Li-Ion ka voltazh prej 3.7V, me kapacitet prej 1100 mAh. Përkrah këto lloje të GoPro: GoPro HD Hero, GoPro HD Hero 1, GoPro HD Hero 2, GoPro HD Motorsports Hero, GoPro HD Helmet Hero, GoPro HD Surf Hero, GoPro Naked Hero HD, GoPro HD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
EAN:
4260270449756
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 100
Kodi i prodhuesit:
PT1100
Lansuar:
9 Prill 2013
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Patona

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE