Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Alternative Patona SJCAM për SJ4000

Kodi i produktit:
160132
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital, kamerë Outdoor, video kamerë
EAN:
4055655035798
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
900
Kodi i prodhuesit:
PT1228

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateria Patona nga Li-Ion, ka voltazh prej 3.7V, me kapacitet 900 mAh. Përkrahë këto lloje kamerash: JCAM SJ4000, SupTig3, ROLLEI Actioncam 220, ROLLEI Actioncam 300, ROLLEI Actioncam 300 Plus, ROLLEI Actioncam 310 dhe ROLLEI Actioncam 415.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital, kamerë Outdoor, video kamerë
EAN:
4055655035798
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
900
Kodi i prodhuesit:
PT1228
Lansuar:
22 Shtator 2014
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Patona
Tension [V]:
3,7

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE