Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Madman për kamerë Isawa Extreme

Kodi i produktit:
189578
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8594176660073
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
ISAW Extreme
I përdorshëm me markat:
ISAW

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateria Madman Li-Ion është e dizajnuar për kamerat Isawa Extreme dhe Action Pro X7. Voltazhi i baterisë është 3.7V me kapacitet prej 1200 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8594176660073
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
ISAW Extreme
I përdorshëm me markat:
ISAW
Kapaciteti [mAh]:
1 200
Kodi i prodhuesit:
MDMBATISAW
Lansuar:
19 Prill 2016
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Prodhuesi:
MadMan
Tension [V]:
3,7

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE