Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri për kamerë Evolveo W7

Kodi i produktit:
148341
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
DDVW7-BAT
Lansuar:
19 Mars 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

1.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateri për kamera sportive Evolve SportCam W7 ju lejon të dyfishoni kohën e xhirimit. Shfrytëzoni mundësinë të realizoni më shumë fotografi të aktiviteteve sportive me kamerën Evolve SportCam W7, e cila po ashtu ka një bateri dytësore. Përdorim i vazhdueshëm i pajisjeve mobile, gjithashtu, harxhon energji të konsiderueshme kështu që duhet të mbushet relativisht shpesh, që e bën në situata të caktuara, shembull gjatë udhëtimeve si një problem të madh. Zgjidhja është të keni bateri zëvendësuese. Bateria zëvendësuese do të ju ndihmojë të mos keni probleme si dhe do të ju mundësoj të përdorni më gjatë kamerën tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
DDVW7-BAT
Lansuar:
19 Mars 2014
Lloji:
Li-Pol (Litium-Ion Polimer)
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Evolveo
Tension [V]:
3,7

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE