Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri SP, 3.7V

Kodi i produktit:
167856
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
EAN:
4028017530422
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 050
Kodi i prodhuesit:
4028017530422

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania SP ka një shtrirje të gjerë dhe gjithëpërfshirëse të pajisjeve shtesë, si mbështjellës, mbrojtës dhe karikues të ndryshëm për sektorin e sportit si dhe atë të aktiviteteve që zhvillohen gjatë kohës së lirë. Ky është një produkt shumë cilësor dhe i qëndrueshëm që është dizajnuar me elementet më të mira dhe durim të madh. SP bateria është një set i baterive me tension 3.7 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
EAN:
4028017530422
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 050
Kodi i prodhuesit:
4028017530422
Lansuar:
3 Mars 2015
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Numri i pakove:
2
Prodhuesi:
SP Gadgets
Tension [V]:
3,7
Ueb-i i prodhuesit:
Sp-gadgets.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE