Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri DJI Osmo Action, LiPo, 1300mAh

Kodi i produktit:
264495
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
6958265104589
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
DJI OSMO Action

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateria DJI Osmo Action LiPo është një bateri origjinale zëvendësuese për kamerën DJI OSMO Action. Në ditët e sotme, kamerat e veprimit janë një nga pajisjet më të njohura që përdoren në çdo hap dhe për këtë arsye janë të përshtatshme për të pasur një burim rezervë energjie kur shkarkohen - dhe kjo është pikërisht ajo pse është prodhuar kjo bateri 1300 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
6958265104589
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
DJI OSMO Action
I përdorshëm me markat:
DJI
Kapaciteti mAh:
4200
Kodi:
DJI0630-01
Lansuar më:
4. 7. 2019
Lloji:
Bateri
Prodhuesi:
DJI
Ueb-i i prodhuesit:
Dji.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE