Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri GP LR41 (GP192, 7.9 x 3.6 mm) - 1 copë

Kodi i produktit:
212395
Dizajnuar për:
Univerzale
EAN:
4891199136542
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëshironi që telekomandat tuaja apo lodrat e fëmijëve tuaj të mos ndalojnë së funksionuari për shkak të baterive? Atëherë kjo pako e baterisë 1V GP LR41 me kapacitet 24 mAh është zgjidhja e duhur për juve. Në pako gjindet 1x bateri alkaline.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Univerzale
EAN:
4891199136542
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
I rikarikueshëm:
Jo
Kapaciteti [mAh]:
24
Kodi i prodhuesit:
1041019211
Lloji:
Buton, LR41
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
GP
Tension [V]:
1,5
Ueb-i i prodhuesit:
Gpbatteries.com.hk

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE