Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri për kamerën Xiaomi Mi Action 4K

Kodi i produktit:
261485
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Kamera
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Mi Action 4K
I përdorshëm me markat:
Xiaomi

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateri zëvendësuese e cila është dizajnuar për kamerën Xiaomi Mi Action 4K. E pajisur me këtë qelizë zëvendësuese të fuqisë, ju do të mund të dyfishoni kohën tuaj të xhirimit kudo në fushë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Kamera
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Mi Action 4K
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Kodi:
18430
Lansuar më:
28. 5. 2019
Lloji:
Bateri
Përmasat mm:
35 x 40 x 10
Pesha g:
28
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE