Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri Paton për Canon BP-727, 2400mAh

Kodi i produktit:
136771
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
4260317092020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon HF38, Canon HF48, Canon HF306, Canon HF406, Canon HF R36, Canon HFM52 Canon HFM56, Canon HFM60, Canon HFM506, Canon HFR46
Kapaciteti [mAh]:
2 400

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdo bateri e ka një jetëgjatësi të caktuar dhe do të ketë nevojë të zëvendësohet me një tjetër. Baterinë gjithmonë mund ta zëvendësoni me bateri tjetër origjinale, ose një tjetër alternative, por e cila ka kosto të ulët. Sidoqoftë, kompania Paton ofron gjithmonë bateri të kualitetit të lartë për pajisje të ndryshme. Ky model i baterive nga Paton me një tension prej 3.6V dhe një kapacitet prej 2400 mAh është zëvendësues i duhur i baterisë origjinale për Canon BP-727. Bateria përshtatet me Canon HF R36, HF38, HF306, HFR46, HF48, HF406, HFM52, HFM56, HFM506, HFM60.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
4260317092020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon HF38, Canon HF48, Canon HF306, Canon HF406, Canon HF R36, Canon HFM52 Canon HFM56, Canon HFM60, Canon HFM506, Canon HFR46
Kapaciteti [mAh]:
2 400
Kodi i prodhuesit:
PT1174
Lloji:
Bateri
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Patona
Tension [V]:
3,6

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE