Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Paton për Dell XPS M1530

Kodi i produktit:
126396
Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
XPS M1530
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2154
Lloji:
Li-ion

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Secila bateri ka një jetëgjatësi të caktuar dhe pas një kohe asaj i duhet të zëvendësohet. Mund të zgjedhni në mes të një baterie origjinale ose një që është e pranueshme për llaptopin tuaj. Kompania Paton ofron nj? varg baterish alternative të kualitetit të lartë për pajisje të ndryshme. Ky model i baterive ka kapacitet 4400 mAh dhe voltazhë 11.1V. Bateria Paton e tipit Li-Ion është zëvendësues për baterinë origjinale të notebook-ëve Dell XPS M1530. Po ashtu, mund t'i zëvendësoj bateritë origjinale nga këto modele t? baterive Paton: 0GP973 0GP975 0RN887 0RN894 0RU006 0RU028 0RU033 0T330 0TK330 0TK362 0TK363 0TK369 0TX363 0UM230 0XT816 0XT827 0XT828 312-0660 312-0662 312-0663 312-0664 451-10528 GP973 GP975 PP28L RN887 RN894 RU006 RU028 RU030 RU033 T330 TK330 TK362 TK363 TK369 TX363 UM230 XT816 XT827 XT828 XT832. Të gjitha bateritë e këtij brendi dallohen me qëndrueshmëri superiore dhe janë të prodhuara sipas standardeve më të larta Evropiane. Këto bateri kanë edhe mekanizmat special të cilët pengojnë mbushjen e tepruar, mbrojtje nga qarqet e shkurtëra dhe mund të rimbushen nga burimi origjinal.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
XPS M1530
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2154
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE