Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Paton për laptop HP Pavilion DV4

Kodi i produktit:
165788
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
HDX 16, Pavilion DV4, Pavilion DV5, Pavilion DV6, Pavilion DV6-1000, Pavilion G50, Pavilion G60, Pavilion G61, Pavilion G70, Pavilion G71, Presario CQ40, Presario CQ41, Presario CQ45, Presario CQ50
EAN:
4055655111928
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2344

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo bateri me kapacitet 5200 mAh dhe voltazh normale prej 11.1V është zëvendësues origjinal i baterive për modelet Compaq Presario, HP Pavilion HDX dhe HP. Bateria është e kualitetit të lartë dhe përfshin mbrojtjen nga mbingarkesa me energji, dhe është alternative për modelet: Compaq Presario CQ40, CQ41, CQ45, CQ50, CQ60, CQ61, CQ70, CQ71, HP HDX, 16 seritë HP Pavilion DV4, DV5, DV6 DV6-1000 seritë (Jo e përputhshme me seritë HP Compaq Pavilion DV6000) Seritë HP Pavilion G50, G60, G61, G70, G71.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
HDX 16, Pavilion DV4, Pavilion DV5, Pavilion DV6, Pavilion DV6-1000, Pavilion G50, Pavilion G60, Pavilion G61, Pavilion G70, Pavilion G71, Presario CQ40, Presario CQ41, Presario CQ45, Presario CQ50
EAN:
4055655111928
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2344
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE