Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Paton për laptopë FS Lifebook A530

Kodi i produktit:
152661
Dedikuar për seritë e laptopëve Fujitsu:
Lifebook A530, Lifebook A531, Lifebook AH530, Lifebook AH531, Lifebook LH52/C, Lifebook LH530, Lifebook LH531, Lifebook LH701, Lifebook LH701A, Lifebook PH521
EAN:
4260317097360
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2315

Si të porosisim në Gjirafa50?

47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë alternative Paton janë bateri rimbushëse të cilat ofrojnë kualitet të njëjtë me bateritë origjinale. Kjo bateri është dizajnuar për laptopët FS Lifebook A530, ka kapacitet prej 4400 mAh dhe voltazh prej 11.1 V. Për të parë se me cilat modele përputhet kjo bateri, ju lutem vizitoni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Fujitsu:
Lifebook A530, Lifebook A531, Lifebook AH530, Lifebook AH531, Lifebook LH52/C, Lifebook LH530, Lifebook LH531, Lifebook LH701, Lifebook LH701A, Lifebook PH521
EAN:
4260317097360
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2315
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE